Roller i Gua sha do masażu twarzy - Purles

Roller i Gua sha do masażu twarzy - Purles

130,00 zł
Brutto

 

Roller i Gua sha do masażu twarzy - Purles

Poznaj fenomen masażu z użyciem wyjątkowych akcesoriów, po użyciu których możesz spodziewać się:

  • Roller można schłodzić przed użyciem w lodówce na 15 min.
  • Masaż wykonuj od szyi, przez żuchwę, policzki, aż do czoła – zawsze ruchami od środka do zewnętrznej części twarzy, w stronę węzłów chłonnych.
  • Okolice oczu masuj małym rollerem do zewnętrznej części twarzy. Każdy ruch wykonaj 5-10 razy.

Dla uzyskania najlepszych efektów, polecamy masować twarz 5 min. 3-5 razy w tygodniu. Stosowania rollera/Gua Sha powinny unikać osoby, które mają trądzik różowaty, stan zapalny na skórze, liczne znamiona oraz mocno naczynkową cerę.

Purles francusko – hiszpańska marka kosmetyków, która siłę czerpie z natury w połączeniu z innowacyjną myślą biotechnologiczną. Tradycja pielęgnacyjna zaczerpnięta z różnych zakątków świata zapewni szybkie i widoczne efekty. Kosmetyki posiadają łatwe, numeryczne nazwy przez co wybór i kontynuacja terapii jest łatwa. Zawarte w kosmetykach substancje aktywne pomagają zwalczyć problemy, z którymi zmaga się skóra. Kosmeceutyki przeznaczone są do korzystania w domu, przez osoby, które dążą do osiągnięcia kompletnych i szybkich rozwiązań w uzyskaniu pięknej i zdrowej skóry.

Kosmetyki Purles inspirowane są najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej w połączeniu z zaawansowanymi badaniami naturalnych składników, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów.

Brak opinii

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.