Folia Ochronna na Tatuaż - 10 Arkuszy - Easytattoo

Folia Ochronna na Tatuaż - 10 Arkuszy - Easytattoo

EAS0008
Obecnie brak na stanie
60,00 zł
Brutto

 

Folia Ochronna na Tatuaż – 10 Arkuszy - Easytattoo

Folia Easytattoo Protect to hipoalergiczna, wodoodporna ochronna i paro-przepuszczalna folia ochronna tzw. "druga skóra".

Zapewnia odpowiednie środowisko w trakcie gojenia, chroni nowy tatuaż przed zagrożeniami zakaźnymi z zewnątrz oraz ogranicza tarcie od ubrań. Folia jest wodoodporna i paroprzepuszczalna, pozwala doprowadzić tlen do skóry oraz odparować nadmiar wilgoci spod folii. Jest bardzo wygodna w użyciu, naklejona na skórę jest praktycznie niewyczuwalna, elastyczna i rozciągliwa. Pozwala to na umieszczenie jej w dowolnym miejscu na ciele i pozostawienie na kilka dni.

Folia posiada dwa miejsca do odklejania w kształcie fali. Ułatwia to znacząco odlejenie jej od papieru nośnego.

Specyfikacja:

  • opakowanie zawierające 10 arkuszy w formacie 10 cm x 15 cm

Marka EASYTATTOO powstała we Francji w 2004 roku. Produkty szybko zdobyły zaufanie tatuatorów i klientów detalicznych, ich niewątpliwą zaletą jest jakość i niewysoka cena. 

Jakość produktów potwierdzona jest przez liczne certyfikaty. Producent nie ma tajemnic przed klientami, dlatego wymienia nie tylko wszystkie składniki każdego produktu, ale również tłumaczy skomplikowane i niejasno brzmiące nazwy oraz przedstawia, w jakim celu zostały zastosowane wybranym kosmetyku. Wybrane składniki są bezpieczne, tak aby mogły być stosowane przez każdy typ skóry, nie wywołujące reakcji alergicznej, mające neutralne pH. I co ważne – nie są testowane na zwierzętach.

Brak opinii

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystamy z plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.