Naturalna szczotka do masażu - Senelle

SEN013

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnia sztuka!

63,48 zł brutto

Dostawa: 1 do 3 dni

Naturalna szczotka do masażu - Senelle

Naturalna, drewniana szczotka do masażu na mokro lub sucho. Wykonana z wysokiej jakości drewna, włosie wykonane zostało w 100% z włókna roślinnego. Posiada wygodny pasek przytrzymujący szczotkę podczas masażu. Idealna do masażu skóry na całym ciele, poprawiającego krążenie krwi i pobudzającego ciało oraz zmysły. Dla lepszego efektu złuszczania naskórka, zalecamy szczotkowanie ciała na sucho, przed prysznicem. masaż wykonujemy delikatnymi ruchami, nie dociskając szczotki zbyt mocno do ciała.

Sposób użycia: Szczotkowanie można w łatwy sposób wykonać samodzielnie w domu wystarczy przez kilka minut dziennie szczotkować skórę, aby pobudzić krążenie, zredukować cellulit, ujędrnić skórę i oczyścić organizm z toksyn.

Masaż ciała na mokro

Szczotkowanie ciała pod prysznicem lub w trakcie kąpieli pobudza ukrwienie, złuszcza martwy naskórek, poprawia koloryt skóry, poprawia sprężystość oraz jędrność skóry. To doskonały sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn. Podczas masażu w ciepłej kąpieli odblokowują się ujścia gruczołów potowych, co poprawia funkcję wydalania poprzez skórę. Szczotkując ciało zwiększamy powierzchnię oddychania i swobodne wydzielanie kropelek potu. Tkanki pobudzone przez masaż stymulowane są do oddania zalegających w nich toksyn.

Masaż ciała na sucho

Codzienne szczotkowanie skóry na sucho gwarantuje zauważalną poprawę jej wyglądu, a także ogólnego samopoczucia. Widoczne odmłodzenie skóry, wyrównanie jej kolorytu, redukcja cellulitu, pobudzenie krążenia skóra po masażu jest widocznie przekrwiona, dzięki temu lepie j wygląda i jest bardziej elastyczna, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie obrzęków na nogach, odżywienie tkanek, rozszerzenie porów poprzez ciepło ciała, dzięki czemu zwiększa się dopływ powietrza do skóry, a także pomoc w zwalczaniu problemu wrastających włosków po depilacji to korzyści jakie przynieść może wprowadzenie zabiegu szczotkowania ciała do codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Szczotkowanie ciała działa na organizm oczyszczająco. Poprzez masowa nie szczotką pobudzamy krążenie krwi oraz stymulujemy układ limfatyczny, który usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii. Gdy układ limfatyczny nie pracuje dostatecznie mocno czujemy się ociężali, a nogi i ręce są opuchnięte. Szczotkowanie pomoże nam pozbyć się tego uczucia.

Nasi Klienci kupili także:

42,53 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

42,53 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

36,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

66,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

40,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii

20,89 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodnii